07 Cze, 2009

Eurowybory. Zobacz, jak i gdzie głosować.

Zamieszczony przez: admin w: KRAJ|MIASTO I GMINA

logo20ueDziś Polacy wybierają 50 eurodeputowanych, którzy zasiądą w Parlamencie Europejskim. W całej Polsce o wybór ubiega się 1301 kandydatów.

Z okręgu nr 3, obejmującego województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie o miejsce w Brukseli ubiega się 110 kandydatów reprezentujących 11 komitetów wyborczych. O tym, ilu posłów z okręgu nr 3 zasiądzie w ławach PE zadecyduje frekwencja.  

Każdy może oddać głos tylko na jednego kandydata. Wybierając się do lokalu wyborczego, nie zapomnijmy wziąć ze sobą dowodu osobistego. Głosujemy poprzez postawienie znaku “x” lub “+” w kratce umieszczonej po lewej stronie obok nazwiska kandydata. Lokale wyborcze będą otwarte od 8.00 do 22.00. W tym czasie obowiązuje cisza wyborcza. Informacje o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz ich składzie osobowym znajdziecie poniżej. (IH)

 

Nr obwodu

G r a n i c e o b w o d u

Siedziba obwodowej komisji
wyborczej

1.

Część miasta Choroszcz, ulice : Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleksandra Chodkiewicza, Białostocka, Brzozowa, Chabrowa, Chmielna, Dzika, Generała Zygmunta Berlinga, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Konwaliowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Franciszka Pieściuka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Podleśna, Powstania Styczniowego, Romualda Traugutta, Rumiankowa, Sosnowa, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Warszawska, Władysława Raginisa,

Zespół Szkół w Choroszczy
(Gimnazjum)

(lokal przystosowany do
potrzeb wyborców
niepełnosprawnych)

2.

Część miasta Choroszcz, ulice : Aleja Niepodległości, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Henryka Sienkiewicza, Plac im. Zygmunta Brodowicza, Legionowa, Mieczysława Sarosieka, 3-go Maja, Narwiańska, Rybacka, Słoneczna, Spławikowa, Szpitalna, Tykocińska, Wędkarska, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Żółtkowska, część gminy Choroszcz, wsie : Kolonia Dzikie, Dzikie, Żółtki, Żółtki Kolonia

Świetlica Miejsko –
Gminnego Centrum Kultury
w Choroszczy

3.

Część gminy Choroszcz, wsie : Złotoria, Złotoria Podlesie, Złotoria Kolonia, Cegielnia Złotoria, Babino

Szkoła Podstawowa w Złotorii

4.

Część gminy Choroszcz, wsie : Rogowo, Pańki, Kolonia Rogowo, Konowały

Szkoła Podstawowa w
Rogowie

5.

Część gminy Choroszcz, wsie : Kruszewo, Śliwno, Izbiszcze

Szkoła Podstawowa w
Kruszewie

6.

Część gminy Choroszcz, wsie : Oliszki, Krupniki, Sienkiewicze, Czaplino, Mińce, Ogrodniki, Barszczewo

Przedszkole Samorządowe w
Barszczewie

7.

Część gminy Choroszcz, wsie : Klepacze, Turczyn

Remiza OSP w Klepaczach

8.

Część gminy Choroszcz, wsie : Porosły Kolonia, Porosły, Łyski, Jeroniki

Świetlica w Łyskach

9.

Część miasta Choroszcz, ulice : Bobrowa, Dominikańska, Jana Klemensa Branickiego, Kolonia Gaj, Kruszewska, Lisia, Ogrodowa, Piaskowa, Rynek 11-go Listopada ,Sarnia, Stefana Mikołaja Paca, Szkolna, Szyszkowizna, Torfowa, Zamkowa, Zaczerlańska, Zastawie I, II, III, część gminy Choroszcz, wsie : Kościuki, Rogówek, Majątek Rogowo, Ruszczany, Zaczerlany, Gajowniki

Sala konferencyjna Urzędu
Miejskiego w Choroszczy

10.

Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy

SPP ZOZ w Choroszczy

11.

Dom Pomocy Społecznej w Choroszczy

Dom Pomocy Społecznej w
Choroszczy

Skład osobowy obwodowych komisji wyborczych:

L/p

Imię i nazwisko

Pełniona funkcja

Nr i siedziba obwodowej komisji wyborczej

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Anna Bobrowska

Barbara Alina Sierota

Janina Burzyńska

Maciej Samosiuk

Genowefa Świtoń

Małgorzata Nierodzik

Alina Zinówko

Członek

Członek

Wiceprzewodnicząca

Członek

Członek

Przewodnicząca

Członek

 

OKW   Nr 1

 

Zespół Szkół w Choroszczy`

(lokal przystosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

tel. 0504491328

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Sylwia Pogorzelska

Adam Kamieński

Izabela Ostapowicz

Wojciech Połocki

Halina Wasiluk

Agnieszka Waczyńska

Eugeniusz Czochański

Członek

Przewodniczący

Członek

Członek

Członek

Członek

Wiceprzewodniczący

 

OKW   Nr 2

 

Miejsko – Gminne Centrum Kultury

w Choroszczy

tel. (085) 719 14 31

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Katarzyna Zimnoch

Artur Jabłoński

Antoni Bogdan

Joanna Połocka

Monika Stypułkowska

Agata Izabela Wiśniewska

Czesława Lewonowska

 

Członek

Członek

Członek

Członek

Wiceprzewodniczący

Członek

Przewodnicząca

 

OKW   Nr 3

 

Szkoła Podstawowa w Złotorii               tel. (085) 7 19 29 15

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Iwona Dębowska

Anna Bogdan

Wojciech Jastrzębski

Beata Perko

Mariola Popko

Adam Półkośnik

Anna Hodun

Członek

Członek

Członek

Członek

Przewodnicząca

Członek

Wiceprzewodnicząca

 

OKW   Nr 4

 

Szkoła Podstawowa w Rogowie

tel. (085) 7 17 19 04

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Adam Radłowski

Danuta Kalenik

Łukasz Godlewski

Maria Trypuz

Joanna Radłowska

Władysław Sokół

Elżbieta Marek

 

Przewodniczący

Członek

Członek

Wiceprzewodnicząca

Członek

Członek

Członek

 

OKW   Nr 5

 

Szkoła Podstawowa w Kruszewie

tel. (085) 7 17 19 22

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Małgorzata Bryszkowska

Edyta Anna Siemieniuk

Jerzy Siemieniuk

Piotr Szumicki

Tomasz Bytner

Jolanta Wojdołowicz

Agnieszka Katarzyna Krysiewicz

Członek

Przewodnicząca

Członek

Członek

Członek

Członek

Wiceprzewodnicząca

 

OKW   Nr 6

 

Przedszkole Samorządowe

w Barszczewie

tel. 0725802993

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Leszek Jeżerys

Jakub Dojlida

Andrzej Bielawski

Dominika Łaszcz

Renata Małgorzata Wójcik

Łukasz Jeziorkowski

Mieczysława Wysocka

Wiceprzewodniczący

Członek

Członek

Członek

Członek

Członek

Przewodnicząca

 

OKW   Nr 7

 

Remiza OSP w Klepaczach

tel. (085) 6 615 290

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Aneta Bryszkowska

Maciej Zajkowski

Marek Odyniec

Krzysztof Hryniewicki

Jarosław Białowieżec

Konrad Szumski

Krystyna Rydzewska

Członek

Członek

Członek

Wiceprzewodniczący

Przewodniczący

Członek

Członek

 

 

OKW   Nr 8

 

Świetlica wiejska w Łyskach

tel. 0782045357

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Emilia Rembała

Jacek Szkil

Krzysztof Zajkowski

Michał Kaliszczyk

Ewa Sokół

Irena Sakowicz

Stanisława Jolanta Andruszkiewicz

Członek

Członek

Wiceprzewodniczący

Członek

Członek

Członek

Przewodnicząca

 

OKW   Nr 9

 

Urząd Miejski w Choroszczy

tel. (085) 713 22 25

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

 

Wiesława Zajkowska

Ziemowit Wróblewski

Iwona Backiel

Jolanta Kranc

Barbara Wiszowata

Teresa Wasilewska

Anna Rybicka

Przewodnicząca

Członek

Członek

Członek

Wiceprzewodnicząca

Członek

Członek

 

OKW   Nr 10

 

SPP ZOZ w Choroszczy

tel. 0782045369

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

 

Joanna Zalewska

Mateusz Rydzewski

Piotr Backiel

Jolanta Łaszcz

Janina Romanowska

Maria Skoblewska

Dorota Nierodzik

Członek

Członek

Członek

Przewodnicząca

Członek

Członek

Wiceprzewodnicząca

 

 

OKW   Nr 11

 

Dom Pomocy Społecznej

w Choroszczy

tel. 0782045354

Zapraszamy do dyskusji na profilu "Gazety..." na Facebooku o artykule pt. "Eurowybory. Zobacz, jak i gdzie głosować."

Formularz komentarza

Orlik w Choroszczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

BiKeR w Choroszczy

Poradnik Pasażera BKM

Rozkład linii Choroszcz – Pańki – Kruszewo

Komunikacja Miejska

POLONA.PL – Cyfrowa Biblioteka Narodowa

Ścieżka edukacyjna “Śladami powstania styczniowego – Choroszcz i okolice” – pobierz i zwiedzaj

Gazeta w Choroszczy na Facebooku

E-mail do redakcji

gazeta@choroszcz.pl

Kategorie


Biuro firmy KOBA w Choroszczy już otwarte!

Godziny otwarcia: Pn, Śr, Pt: 9:00-16:00

Wt, Czw: 11:00-18:00

Budżet Obywatelski 2016

Reklama

Wydarzy się wkrótce … i trochę później:

09.06.2015, 17:00 - Nordic Walking - Spacer po Zdrowie

10.06.2015, 19:00 - spektakl pt. „Mury zamiast mostów”

12.06.2015, 18:00 - X Jubileuszowy Koncert Uczniów Michała Szymczuka oraz klasy gitary klasycznej Piotra Koguta w Muzeum Wnętrz Pałacowych

13.06.2015 - odpust św. Antoniego

19-21.06.2015 - XXXIV Dni Choroszczy

20.06.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

04.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

18.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

08.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

09.08.2015 - XXVI Jarmark Dominikański

15.08.2015 - Dzień Wojska Polskiego

22.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

22.09.2015 - VI Jam Session w Stajni

05.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

06.09.2015 - XVI Dzień Ogórka w Kruszewie

19.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

17.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

23.10.2015 - Europejski Dzień Seniora

07.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

11.11.2015 - Święto Niepodległości

21.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.12.2015 - odbiór śmieci wielkogabarytowych z posesji w zabudowie jednorodzinnej w gminie Choroszcz

05.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

19.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

Poznaj Miejsko-Gminne Centrum Kultury I Sportu w Choroszczy – naszego wydawcę

Archiwum

Widzisz potrzebujących – zadzwoń