30 kw., 2012

Turniej Otwarcia Sezonu 2012 – pełne wyniki

Zamieszczony przez: admin w: SPORT

Cztery boiska, trzy grupy, dziewięć drużyn, ponad setka zawodników, piętnaście spotkań i 48 goli (w tym 11 karnych) oraz ogromna ilość futbolowych emocji – to tylko krótki bilans rozegranego w niedzielę 29 kwietnia 2012 r. Turnieju Otwarcia Sezonu Ligi Gminnej Ludowych Zespołów Sportowych z terenu gminy Choroszcz, w którym, jak już pisaliśmy, zwyciężyła Lambada Choroszcz. Nagrody w Turnieju ufundowali: firma Witraż z Łysek, Hotel Zejer z Barszczewa oraz Urząd Miejski w Choroszczy. Poniżej podajemy pełne wyniki z tej niezwykłej imprezy sportowej.

22 TURNIEJ OTWARCIA SEZONU (29.04.2012) – WYNIKI:

FAZA GRUPOWA:

GRUPA A

Miejsce rozgrywek: Pańki,

sędziowie: A. Wanicki, G. Dziejma

11.00 PAŃKI – KLEPACZE 2-0 (1-0)
strzelcy: Panas, Bagiński
ocena bramkarzy: Fiedorczuk -3 /// Szarnecki -3
najlepszy zawodnik: K. Bagiński

12.00 KLEPACZE – LZS CHOROSZCZ 0-3 ( 0-2)
strzelec: Adamski – 3
ocena bramkarzy: Szarnecki -3 /// Olszewski -4
najlepszy zawodnik: G. Adamski

13.00 PAŃKI – LZS CHOROSZCZ 2-2 (1-1)
strzelcy: Sokołowski, Korotkiewicz /// Adamski -2
ocena bramkarzy: Olszewski -3 /// Fiedorczuk -2
najlepszy zawodnik: G. Adamski
żółte kartki: Żołopa, Fiedorczuk – Pańki

Klasyfikacja końcowa w grupie A:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bilans bramek
I LZS Choroszcz 4 5-2
II Pańki 4 4-2
III Klepacze 0 0-5

———————————————————————–

GRUPA B

Miejsce rozgrywek: Izbiszcze

sędziowie: Czerski, Zieliński

IZBISZCZE – ZACZERLANY 2-0 (0-0)
strzelcy: B.Sadowski, Kruhlej

ocena bramkarzy: b.d.
żółte kratki: Sienkiewicz, Niegowski
najlepszy zawodnik: Kruhlej

ZACZERLANY – BARSZCZEWO 1-3 (0-3)

strzelcy: Sienkiewicz /// Turkowski, Dąbrowski -2

ocena bramkarzy: b.d.
żółte kartki: Krysztopik
najlepszy zawodnik: Maciejewski

IZBISZCZE – BARSZCZEWO 3-0 (1-0)

strzelcy: Olsiewicz, Kociakowski, B. Sadowski,
bramkarze: Jarończyk -5 /// b.d.
żółta kartka: D. Sadowski
najlepszy zawodnik: Kruhlej

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bilans bramek
I Izbiszcze 6 5-0
II Barszczewo 3 3-4
III Zaczerlany 0 1-5

——————————————————————–
Grupa C

Miejsce rozgrywek: Konowały,

sędziowie: Krutul i asystenci.

RAJKOM – LAMBADA 0-0
żółta kartka: Siegień
ocena bramkarzy: Karcz-3 ///Samojłowicz -3
najlepsi zawodnicy: C. Półkosnik i Waszczuk

LAMBADA – ŻÓŁTKI 2-1(1-1)
strzelcy: Siegień, samobójcza /// Żmójdzin
ocena bramkarzy: Samojłowicz -3, Kulczyński -3
najlepszy zawodnik: Jaworowski

RAJKOM -ŻÓŁTKI 1-0( 0-0)
strzelec: Łazarski
ocena bramkarzy: Karcz-3, Kulczynski -2
najlepszy zawodnik: Waszczuk

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bilans bramek
I Lambada 4 2-1
II Rajkom 4 1-0
III Żółtki 0 1-3

——————————————————————————-

Tabela zwycięzców grup

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bilans bramek
I Izbiszcze 6 5-0
II LZS Choroszcz 4 5-2
III Lambada 4 2-1

——————————————————————————-

ĆWIERĆFINAŁY:

Miejsce rozgrywek: Izbiszcze,14.20

sędziowie: Zieliński, Czerski
PAŃKI – RAJKOM 0-2 (0-1)
strzelcy: Wawrylak, Waszczuk
żółte kartki: Wawrylak
oceny bramkarzy: b.d.

Miejsce rozgrywek: Pańki,14.30

sędziowie: Wanicki ,Krutul
LAMBADA-BARSZCZEWO 4-0 (2-0)
strzelcy: Siegień-2, Jaworowski
oceny bramkarzy: Samojłowicz -4 /// Olszewski -2
najlepszy zawodnik: Jaworowski

IZBISZCZE – jako Z1 awans bez gry
LZS CHOROSZCZ – awans bez gry jako Z-2
——————————————————————————–

PÓŁFINAŁY
Miejsce rozgrywek: Izbiszcze 15.45

sędziowie: Czerski, Zieliński
IZBISZCZE – RAJKOM 6-0 ( 0-0 )
strzelcy: Kasabuła, D. Dziejma, Z. Dziejma, B. Sadowski, Kownacki, Kruhlej
oceny bramkarzy: Jarończyk -5 /// Karcz -0
najlepszy zawodnik: Kruhlej

Miejsce rozgrywek: Pańki,16.00

sędziowie: Wanicki, Krutul
LZS CHOROSZCZ- LAMBADA 1-2 (1-1)
strzelcy: Adamski /// Jaworowski, samobójcza (Bajer)
oceny bramkarzy: Olszewski -3, Samojłowicz -3
najlepszy zawodnik: Jaworowski
żółte kartki: Siegień, Samojłowicz
—————————————————————————
MECZ O III MIEJSCE , 17.10

Miejsce rozgrywek: Kruszewo,

sędziowie: Czerski, Zieliński
RAJKOM – LZS CHOROSZCZ 0-0, karne 3-2
bez not i uznań
żółta: Wawrylak
grano 2×15 min.
———————————————————————

FINAŁ :
Miejsce rozgrywek: Pańki 17.15

sędziowie: Wanicki, Krutul

LAMBADA – IZBISZCZE 0-0, karne 4-2

0-1 D. Dziejma 1-1 Siegień
1-2 Kasabuła , 2-2 Zagórski
(2-2) Kownacki – obr., 2-3 Kamienski
(2-3) Pólkosnik – obr., 2-4 Jaworowski

oceny bramkarzy: Samojłowicz -4, Jarończyk -4
najlepszy zawodnik: Jaworowski
——————————————————————–

Klasyfikacja końcowa:

 

Miejsce Nazwa drużyny
I Lambada Choroszcz
II Izbiszcze
III Rajkom
IV LZS Choroszcz
V/VI PańkiBarszczewo
VII/IX Żółtki
Zaczerlany
Klepacze

Najlepsi strzelcy:
6 – Adamski (LZS Choroszcz)
4 – Siegień (Lambada Choroszcz)
Najlepszy bramkarz: Jarończyk (Izbiszcze)
Najlepszy zawodnik: Jaworowski (Lambada)

oprac. na podst. org.

Zapraszamy do dyskusji na profilu "Gazety..." na Facebooku o artykule pt. "Turniej Otwarcia Sezonu 2012 – pełne wyniki"

Orlik w Choroszczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

BiKeR w Choroszczy

Poradnik Pasażera BKM

Rozkład linii Choroszcz – Pańki – Kruszewo

Komunikacja Miejska

POLONA.PL – Cyfrowa Biblioteka Narodowa

Ścieżka edukacyjna “Śladami powstania styczniowego – Choroszcz i okolice” – pobierz i zwiedzaj

Gazeta w Choroszczy na Facebooku

E-mail do redakcji

gazeta@choroszcz.pl

Kategorie


Biuro firmy KOBA w Choroszczy już otwarte!

Godziny otwarcia: Pn, Śr, Pt: 9:00-16:00

Wt, Czw: 11:00-18:00

Budżet Obywatelski 2016

Reklama

Wydarzy się wkrótce … i trochę później:

09.06.2015, 17:00 - Nordic Walking - Spacer po Zdrowie

10.06.2015, 19:00 - spektakl pt. „Mury zamiast mostów”

12.06.2015, 18:00 - X Jubileuszowy Koncert Uczniów Michała Szymczuka oraz klasy gitary klasycznej Piotra Koguta w Muzeum Wnętrz Pałacowych

13.06.2015 - odpust św. Antoniego

19-21.06.2015 - XXXIV Dni Choroszczy

20.06.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

04.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

18.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

08.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

09.08.2015 - XXVI Jarmark Dominikański

15.08.2015 - Dzień Wojska Polskiego

22.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

22.09.2015 - VI Jam Session w Stajni

05.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

06.09.2015 - XVI Dzień Ogórka w Kruszewie

19.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

17.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

23.10.2015 - Europejski Dzień Seniora

07.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

11.11.2015 - Święto Niepodległości

21.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.12.2015 - odbiór śmieci wielkogabarytowych z posesji w zabudowie jednorodzinnej w gminie Choroszcz

05.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

19.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

Poznaj Miejsko-Gminne Centrum Kultury I Sportu w Choroszczy – naszego wydawcę

Archiwum

Widzisz potrzebujących – zadzwoń