Gmina Choroszcz po raz czwarty z rzędu została wyróżniona certyfikatem „Gmina Fair Play” – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. Uroczyste wręczenie tegorocznych certyfikatów odbędzie się 4 grudnia (piątek) w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Gmina Choroszcz otrzymała prestiżowy certyfikat „Gmina Fair Play” w 2006, 2007, 2008 i teraz – w 2009 r. To wyróżnienie przyznawane jest tym gminom, które stwarzają najlepsze warunki do rozwoju działalności gospodarczej i inwestycyjnej.
Organizatorzy konkursu podkreślają, że “przyznając certyfikaty, chcą wskazać polskim i zagranicznym firmom miejsca, gdzie mogą inwestować bez obaw, gdzie inwestorzy obsługiwani będą w przyjaznej atmosferze i będą mogli liczyć na pomoc oraz doradztwo ze strony pracowników urzędu, których poziom etyczny nie będzie kwestionowany”.
To już VIII edycja konkursu. W tym roku przyznano 152 certyfikaty. Organizatorem programu ”Gmina Fair Play” jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. (IH)
Chcesz dodać komentarz? Jak napiszesz tekst w formularzu, naciśnij brązowy przycisk poniżej:) Nie musisz wpisywać adresu e-mail.