31 październik, 2010

Wybory: PEŁNA LISTA KANDYDATÓW

Zamieszczony przez: admin w: KOMUNIKATY|MIASTO I GMINA

48 kandydatów na radnych z 14 okręgów wyborczych zarejestrowało się w Państwowej Komisji Wyborczej. Będą walczyć o 15 mandatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. Na liście kandydatów na burmistrza są 3 nazwiska. Przeczytaj koniecznie!

Termin rejestracji kandydatów na radnych minął w piątek 22 października. O 15 miejsc w choroszczańskiej Radzie Miejskiej będzie walczyło 48 kandydatów z 7 komitetów wyborczych. Pełną listę kandydatów zamieszczamy poniżej.

Termin rejestracji kandydatów na burmistrza upłynął 27 października. Na liście PKW znajdują się trzy nazwiska: Wandy Jankowskiej, Andrzeja Perkowskiego i Jerzego Ułanowicza.

Do urn pójdziemy 21 listopada. Wybierzemy radnych gminnych, powiatowych, wojewódzkich oraz burmistrza. (IH)

Kandydaci na Burmistrza Choroszczy:

1. Jankowska Wanda (l. 51) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ – Choroszcz, nie należy do partii politycznej.
2. Perkowski Andrzej (l. 38) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA – Choroszcz, nie należy do partii politycznej.
3. Ułanowicz Jerzy (l. 58) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ – Pańki, nie należy do partii politycznej

Kandydaci na radnych Rady Miejskiej w Choroszczy:

Okręg nr 1 (część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Aleja Niepodległości, Rybacka, Spławikowa, Wodociągowa, Wędkarska, Narwiańska, Żółtkowska, Mieczysława Sarosieka, Batalionów Chłopskich, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Legionowa, Tykocińska) – 1 mandat:

1. Jarocka Elżbieta (l. 50) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
2. Dąbrowski Jacek (l. 38) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
3. Wiszowata Barbara (l. 58) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ

Okręg nr 2 (Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Dominikańska, Kolonia Gaj, Ogrodowa, Piaskowa, Szyszkowizna, Zamkowa, Zastawie I, II, III, Stefana Mikołaja Paca, Szkolna, Jana Klemensa Branickiego, Kruszewska, Zaczerlańska, Rynek 11-go Listopada, Bobrowa, Lisia, Sarnia, Torfowa) – 1 mandat:

1. Kołodko Małgorzata (l. 49) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
2. Grądzka Grażyna (l. 53) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
3. Tymiński Piotr (l. 55) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ

Okręg nr 3 (Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Szpitalna, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, 3-go Maja, Plac im. Zygmunta Brodowicza) – 1 mandat:

1. Mroczkowska Halina Teresa (l. 52) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
2. Kraśnicki Tomasz (l. 46) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
3. Kamieński Adam (l. 37) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ

Okręg nr 4 (Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Juliusza Słowackiego, Powstania Styczniowego 4 i 7, w tym bloki 6, 6a, 6b, 6c, 8 – 1 mandat:

1. Romanowski Jacek Kajetan (l. 63) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
2. Gereluk Grzegorz Wacław (l. 56) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
3. Nierodzik Małgorzata (l. 55) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ

Okręg nr 5 (Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Powstania Styczniowego 9, 13, 15, 17, 21 i 26 w tym bloki: 8a, 8b, 14, 16, 18, 20, 20a, 22, 24) – 1 mandat:

1. Kopczewski Dariusz (l. 27) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
2. Jeniec-Kardasz Izabela (l. 35) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
3. Waczyński Józef (l. 58) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ

Okręg wyborczy nr 6
(Część miasta Choroszczy, w skład którego wchodzą ulice: Białostocka, Tadeusza Kościuszki, Generała Zygmunta Berlinga, Józefa Piłsudskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Raginisa, Romualda Traugutta, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Aleksandra Chodkiewicza, Ks. Franciszka Pieściuka, Lipowa, Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Świerkowa, Adama Mickiewicza, Podleśna, Chmielna, Warszawska, Łąkowa, Dzika, Leśna, Sosnowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Stefana Żeromskiego, Rumiankowa, Konwaliowa, Chabrowa, Sportowa) – 1 mandat:

1. Powichrowska Katarzyna (l. 41) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
2. Sidorowicz Janusz (l. 43) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
3. Jakubczak Elżbieta (l. 53) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
4. Maliszewski Dariusz (l. 34) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW “WSPÓLNA CHOROSZCZ”

Okręg wyborczy nr 7 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Złotoria, Złotoria Podlesie, Złotoria Kolonia, Złotoria Cegielnia, Babino) – 1 mandat:

1. Jabłoński Ireneusz (l. 43) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
2. Czerwiński Michał (l. 21) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
3. Pogorzelski Czesław (l. 69) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA

Okręg wyborczy nr 8 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Dzikie, Dzikie Kolonia, Żółtki, Żółtki Kolonia) – 1 mandat:

1. Mikutowicz Adam (l. 57) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
2. Kozłowska Dorota Ewa (l. 46) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
3. Nieradko Lech (l. 55) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA

Okręg wyborczy nr 9 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Porosły Kolonia, Porosły, Łyski, Jeroniki) – 1 mandat:

1. Koda Dariusz (l. 48) – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. Kościukiewicz Marcin (l. 32) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
3. Łada Rafał (l. 47) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
4. Białowieżec Lucyna (l. 59) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ

Okręg wyborczy nr 10 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Oliszki, Krupniki, Sienkiewicze) – 1 mandat:

1. Mikulski Andrzej Bogdan (l. 38) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
2. Jeżerys Beata Marlena (l. 45) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ

Okręg wyborczy nr 11 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Klepacze, Turczyn) – 2 mandaty:

1. Misijuk Krystyna (l. 46) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
2. Chrobak Krzysztof (l. 36) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
3. Dojlida Piotr Paweł (l. 45) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
4. Dzienisiuk Barbara (l. 56) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
5. Marecki Stanisław (l. 50) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
6. Wiercińska-Popko Barbara (l. 29) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA

Okręg wyborczy nr 12 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Czaplino, Mińce, Ogrodniki, Barszczewo, Kościuki, Zaczerlany, Gajowniki) – 1 mandat:

1. Skoblewski Adam (l. 56) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
2. Gogol Michał Piotr (l. 36) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
3. Siemieniuk Piotr (l. 38) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
4. Konicki Krzysztof (l. 43) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CHOROSZCZ

Okręg wyborczy nr 13 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Rogowo, Pańki, Kolonia Rogowo, Konowały, Rogówek, Majątek Rogowo, Ruszczany) – 1 mandat:

1. Zagórski Antoni (l. 60) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
2. Werpachowski Aleksander (l. 58) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
3. Rzemieniecki Mirosław (l. 46) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ

Okręg wyborczy nr 14 (Część gminy Choroszczy, w skład którego wchodzą wsie: Kruszewo, Śliwno, Izbiszcze) – 1 mandat:

1. Chańko Julita Monika (l. 42) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE WANDY JANKOWSKIEJ
2. Korpacz Zdzisław (l. 58) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I KOMPETENCJA
3. Sokół Ryszard (l. 48) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY UŁANOWICZ ZGODA WSPÓŁPRACA ROZWÓJ
4. Radłowski Adam (l. 42) – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE

Kandydaci do Rady Powiatu Białostockiego z gminy Choroszcz:

1. Jasiński Jacek (l. 33) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2. Kozłowski Konrad (l. 25) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3. Wardziński Robert (l. 36) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
4. Ordziejewski Ireneusz (l. 52) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
5. Sadowska Iwona (l. 23) – Klepacze – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
6. Sadowski Krzysztof (l. 35) – Porosły – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
7. Żmójdzin Marek (l. 62) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8. Bogdan Antoni (l. 59) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9. Rojecki Wiesław Wojciech (l. 48) – Złotoria – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10. Popko Jerzy (l. 62) – Krupniki – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11. Kochańska Jadwiga (l. 55) – Klepacze – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PODLASIE
12. Depczyński Tomasz (l. 60) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PODLASIE
13. Żukowska Anna (l. 28) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE PODLASIE

Kandydaci do Sejmiku Województwa Podlaskiego z gminy Choroszcz:

1. Czarniecki Jan (l. 61) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2. Ołdakowski Cezary (l. 36) – Dzikie Kolonia – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3. Perkowski Jan Bolesław (l. 32) – Choroszcz – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Pobierz listę kandydatów w wersji PDF – “Wybory samorządowe 2010 – gmina Choroszcz”

(na podst. PKW, oprac. Izolda Hukałowicz)

Zapraszamy do dyskusji na profilu "Gazety..." na Facebooku o artykule pt. "Wybory: PEŁNA LISTA KANDYDATÓW"

Orlik w Choroszczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

BiKeR w Choroszczy

Poradnik Pasażera BKM

Rozkład linii Choroszcz – Pańki – Kruszewo

Komunikacja Miejska

POLONA.PL – Cyfrowa Biblioteka Narodowa

Ścieżka edukacyjna “Śladami powstania styczniowego – Choroszcz i okolice” – pobierz i zwiedzaj

Gazeta w Choroszczy na Facebooku

E-mail do redakcji

gazeta@choroszcz.pl

Kategorie


Biuro firmy KOBA w Choroszczy już otwarte!

Godziny otwarcia: Pn, Śr, Pt: 9:00-16:00

Wt, Czw: 11:00-18:00

Budżet Obywatelski 2016

Reklama

Wydarzy się wkrótce … i trochę później:

09.06.2015, 17:00 - Nordic Walking - Spacer po Zdrowie

10.06.2015, 19:00 - spektakl pt. „Mury zamiast mostów”

12.06.2015, 18:00 - X Jubileuszowy Koncert Uczniów Michała Szymczuka oraz klasy gitary klasycznej Piotra Koguta w Muzeum Wnętrz Pałacowych

13.06.2015 - odpust św. Antoniego

19-21.06.2015 - XXXIV Dni Choroszczy

20.06.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

04.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

18.07.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

08.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

09.08.2015 - XXVI Jarmark Dominikański

15.08.2015 - Dzień Wojska Polskiego

22.08.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

22.09.2015 - VI Jam Session w Stajni

05.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

06.09.2015 - XVI Dzień Ogórka w Kruszewie

19.09.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

17.10.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

23.10.2015 - Europejski Dzień Seniora

07.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

11.11.2015 - Święto Niepodległości

21.11.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

03.12.2015 - odbiór śmieci wielkogabarytowych z posesji w zabudowie jednorodzinnej w gminie Choroszcz

05.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

19.12.2015, godz. 8:00 - 12:00 - dyżur PSZOK-u (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) w Choroszczy przy ul. Adama Mickiewicza 28D

Poznaj Miejsko-Gminne Centrum Kultury I Sportu w Choroszczy – naszego wydawcę

Archiwum

Widzisz potrzebujących – zadzwoń